Uspehi šol. leto 2023-2024

Medobčinsko prvenstvo v odbojki (mlajše deklice) – Ponikva, 20. 3. 2024

  • 2. mesto: Gregorc Anastazija, Gajšek Tinkara, Berglez Ema, Košec Simona, Antolič Lara, Đokić Kaja, Filej Zala, Lukanc Manca, Jazbec Manca, Markošek Ajda, Pajk Žana, Mastnak Ajda, Vrabl Tina, Ogradi Iva.

 

Področno prvenstvo v rokometu (mlajši dečki) – Celje, 5. 3. 2024

  • 2. mesto: Vid Žnidar, Luka Kovačić, Nejc Jelen, Jurij Tovornik, Matija Perčič, Maj Založnik Bezenšek in Urh Herman. 

Občinsko prvenstvo v rokometu (mlajši dečki) – Ponikva, 21. 2. 2024

  • 1. mesto: Vid Žnidar, Luka Kovačić, Tjaš Mehtig,  Jurij Tovornik, Matija Perčič, Maj Založnik Bezenšek in Urh Herman. 

Področno prvenstvo v košarki (mlajši dečki) polfinale  – Rogaška Slatina, 15. 2. 2024

  • 3. mesto: Nick Fras, Vid Žnidar, Matevž Langus, Maj Krč, Matija Perčič, Lukas Lavtižar, Luka Kovačić, Urban Mezgec, Jurij Tovornik, Timotej Cingl, Maj Bezenšek Založnik, Nejc Vrečko, Lucija Drofenik in Miha Zaveršnik. 

Področno prvenstvo v košarki (mlajši dečki) 1. krog – Hruševec, 5. 2. 2024

  • 1. mesto: Nick Fras, Vid Žnidar, Matevž Langus, Maj Krč, Matija Perčič, Patrik Trupej, Lukas Lavtižar, Lucija Drofenik, Urh Herman, Ažbe Uršič in Miha Zaveršnik. 

Področno prvenstvo v Lokostrelstvu – Griže, 3. 2. 2024

  • 6. mesto:
    • Aleks Berden 4 –  6. raz goli lok

 

Občinsko prvenstvo v košarki (mlajši dečki) – Hruševec, 23. 1. 2024

  • 1. mesto: Nick Fras, Luka Kovačić, Urban Mezgec, Vid Žnidar, Matevž Langus, Jurij Tovornik, Aleks Rečnik, Maj Bezenšek Založnik, Maj Krč, Matija Perčič, Patrik Trupej in Nejc Vrečko.

Področno prvenstvo v rokometu (starejši dečki) – Celje, 27. 11. 2023

3. mesto : Aljan Risteski, Vid Kenda, Juš Čmer Strašek, Tobija Lesjak Gradič, Jon Kočevar, Mate Ilek in Urh Krč. 

Področno prvenstvo v košarki starejši dečki ( polfinale) – Vransko, 16. 11. 2023

  • 3. mesto: Juš Čmer Strašek, Urh Krč,  Danijel Kavka, Jon Kočevar, Vid Raztočnik, Adam Sherif Aly, Matej Ilek, Jan Kumer, Luka Kovačič Tobija Lesjak Gradič, Matic Brečko, Nick Fras in Alen Kunstič. 

Občinsko prvenstvo v rokometu (starejši dečki) – Ponikva, 10. 11. 2023

  • 1. mesto: Urh Krč,  Jon Kočevar, Matej Ilek, Jan Kumer, Tobija Lesjak Gradič, Aljan Risteski, Juš Čmer Strašek in Vid Kenda

Področno prvenstvo v košarki starejši dečki (1. krog) –  Celje, 8. 11. 2023

  • 2. mesto : Maj Kundih, Urh Krč,  Danijel Kavka, Jon Kočevar, Maj Bezenšek, Adam Sherif Aly, Matej Ilek, Jan Kumer, Gaber Kajtna, Matic Brečko, Nick Fras in Alen Kunstič. 

Občinsko prvenstvo v košarki (starejši dečki) – Hruševec, 25. 10. 2023

  • 1. mesto: Tobija Lesjak Gradič, Danijel Kavka, Nick Fras, Luka Kovačič, Adam Sherif Aly, Matej Ilek, Jan Kumer, Gaber Kajtna, Matic Brečko, Vid Raztočnik in Alen Kunstič. 

Državno prvenstvo v cestnem teku (Ljubljanski maraton) – Ljubljana, 21. 10. 2023

  • 1. mesto:
    • Tinkara Gajšek 6. raz 1800m

 

Medobčinsko prvenstvo v krosu (jesensko) – Šentjur, 27. 9. 2023

  • 1. mesto:
    • EKIPNO deklice 5. do 9. raz,
    • EKIPNO dečki 5. do 9. raz
    • Zarja Jakopič Žolgar, 5. raz
    • Vid Kukovič, 5. raz
    • Tinkara Gajšek, 6. raz
    • Maj Krč, 6. raz
    • Luna Rozman, 7. raz
    • Matija Perčič, 7. raz
    • Urh Krč, 8. raz
  • 2. mesto:
    • Tejo Brilej 5. raz
    • Lara Antolič, 7. raz
    • Urban Mezgec, 7. raz
  • 3. mesto
    • Stella Kosmač, 5. raz
    • Anej Uršič, 5. raz
    • Matic Brečko, 8. raz
    • Vita Ela Kolar, 8. raz

Medobčinsko prvenstvo v ODBOJKI NA MIVKI – jesensko dečki – Gorica pri Slivnici, 6. 9. 2023

1. mesto: LESJAK GRADIČ TOBIJA, KENDA VID, KOČEVAR JON, KRČ URH, KUMER JAN, KUNSTIČ ALEN, ŽNIDAR VID