Uspehi šol. leto 2016 – 2017

Državno prvenstvo v PLESU – Šolski plesni festival – Polhov Gradec, 1. 6. 2017

  • 3. mesto:
    • Maja Kovačić, deklice solo plesi posamezno
  • 5. mesto:
    •  OŠ FM Šentjur EKIPNO (Kovačić Maja, Artnak Neža, Tarasova Aleksandra, Marguč Maša, Rossi Taja, Palir Mavrič Sara)

 

Finale državnega prvenstva v atletiki za Veliki (VAP) in Mali (MAP) atletski pikla – Žalec, 7. 6. 2017 

  • 16. mesto:
    • Pavlič Jan – 600m MAP

 

Občinsko prvenstvo v ATLETSKEM TROBOJU za 5. razred in mlajše – Šentjur, 1. 6. 2017

  • 1. mesto:
    • Trebovc Sara, deklice posamezno
    • Dobovišek Nej, dečki posamezno
    • OŠ FM Šentjur 1 dečki (Strašek Tim, Cmok Jakob, Pavčnik Žan, Marguč Tai), EKIPNO dečki
  • 2. mesto:
    • OŠ FM Šentjur 1 deklice (Trebovc Sara, Verdenik Teja, Petrovič Ines, Trobec Tinkara),  EKIPNO deklice
    • OŠ FM Šentjur 2 dečki (Dobovišek Nej, Senger Maj, Kumer Gal, Artnak Martin), EKIPNO dečki
  • 3. mesto:
    • Strašek Tim, dečki posamezno
    • OŠ FM Šentjur 2 deklice (Selič Anja, Spolenak Tjaša, Ogrizek Ana, Ferlež Živa),  EKIPNO deklice

 

Občinsko prvenstvo v odbojki na MIVKI dečki – Hruševec, 29. 5. 2017

  • 3. mesto:
    • Vehovar David, Leban Ambrož, Veber Tim, Naprudnik Miha

 

Finale področnega prvenstva v atletiki za Veliki (VAP) in mali (MAP) atletski pokal – Celje, 23. 5. 2017

  • 3. mesto:
    • Pavlič Blaž – 300m VAP
    • Pavlič Jan – 600m MAP
    • OŠ Franja Malgaja Šentjur dečki 4x100m – Vodušek Karlo, Trobec Matic, Oset Nejc, Pavlič Blaž
  • 4. mesto:
    • Vodušek Karlo – daljina VAP
  • 5. mesto:
    • Ipšek Špela – 60m MAP
  • 6. mesto:
    • Artnak Neža – 1000m VAP

 

Občinsko prvenstvo v ATLETIKI za MALI in VELIKI ATLETSKI POKAL – Šentjur, 5. 5. 2017

 

  • 1. mesto:
    • Strašek Katja – 60m VAP
    • OŠ Franja Malgaja 1; 4 x 100m – Strašek Katja, Rossi Taja, Mavrin Eva, Ipšek Špela – VAP Ž
    • Pavlič Blaž – 300m VAP
    • Vodušek Karlo – daljina VAP
    • OŠ Franja Malgaja 1; 4 x 100m – Vodušek Karlo, Trobec Matic, Oset Nejc, Pavlič Blaž – VAP M
    • Ipšek Špela – 60m MAP
    • Rovšnik Tjaša – 600m MAP
    • Artnak Martin – 300m MAP
    • Pavlič Jan – 600m MAP
    • Pajk Gašper – vortex MAP
  • 2. mesto:
    • Artnak Neža – 1000m VAP
    • Mavrin Maja – vortex VAP
    • Planinšek Karmen – krogla VAP
    • Naprudnik Miha – višina VAP
    • OŠ Franja Malgaja 2; 4 x 100m – Cerjak Šalamon Timotej, Hiti Aljaž, Ozebek Nejc, – VAP M
    • Turnšek Gaja – 300m MAP
    • Trebovc Sara – vortex MAP
    • Šakić Antonio – 300m MAP
    • Hliš Žan – višina MAP
  • 3. mesto
    • Godler Sara – 1000m VAP
    • Pavletić Pia – vortex VAP
    • Rudež Nejc – višina VAP
    • Kovče Ema – višina MAP
    • Kosi Valentin – 300m MAP
    • Cmok Jakob – 600m MAP

 

Občinsko prvenstvo v malem nogometu ml. dečki – Planina, 24. 4. 2017

·   3 mesto:

Gašper Pajk, Enej Bender, Alex Gajanić, Aljaž Močnik, Anže Vodeb, Jakob Čolović, Aleksander Koželj

 

Državno prvenstvo v krosu – Maribor, 20. 4. 2017

  • 13. mesto: Tilen Mulej (6. raz)
  • 16. mesto: Andraž Voga (6. raz)
  • 19. mesto: Neža Artnak (8. raz)
  • 3. mesto: Nej Dobovišek (3. razred promocijski tek)
  • 3. mesto: Martin Artnak (4. razred promocijski tek)
  • 9. mesto: Ana Ogrizek (4. razred promocijski tek)
  • 18. mesto: ekipno 6. razred (Kos Ula 76., Žerjav Tara 127, Mulej Tilen 13., Voga Andraž 16.)
  • 19. mesto vseekipno OŠ Franja Malgaja Šentjur

 

Občinsko prvenstvo v krosu (spomladansko) – Gorica pri Slivnici, 10. 4. 2017

  • 1. mesto:
    • EKIPNO DEKLICE
    • EKIPNO DEČKI
    • Martin Artnak, 5. raz
    • Andraž Voga, 6. raz
    • Jan Pavlič, 7. raz
    • Blaž Pavlič 9. raz
  • 2. mesto:
    • Jakob Cmok, 5. raz
    • Ana Ogrizek, 5. raz
    • Antonio Šakić. 6. raz
    • Ula Kos, 6. raz
    • Špela Ipšek, 7. raz
    • Aleksander Koželj, 7.raz
    • Neža Artnak 8. raz
    • Karlo Vodušek 9. raz
  • 3. mesto
    • Živa Ferlež, 5. raz
    • Tara Žerjav, 6. raz
    • Tjaša Rovšnik, 7. raz
    • Domen Tisel, 8. raz
    • Jan Rudež, 9. raz…skupaj kar 17 medalj        NAŠI “MEDALJAŠI”

      K ekipnemu uspehu in zmagi tako med deklicami kot med dečki so prispevali tudi ostali tekmovalci z številnimi visokimi uvrstitvami.

Več slik najdete “tukaj“.

 

Občinsko prvenstvo v odbojki ml. dečki – Ponikva, 28. 3. 2017

  • 2. mesto:
    • Gašper Pajk, Jan Pavlič, Enej Bender, Kevin Sever, Alex Gajanić, Aljaž Močnik, Miha Jazbinšek, Anže Vodeb

 

1/4 Državno prvenstvo v košarki ml. dečki – Šentjur, 22. 3. 2017

  • 3. mesto:
    • Nejc Naprudnik, Gašper Pajk, Tilen Mulej, Antonio Šakić, Gregor Gazvoda, Rok Kunstič, Jan Pavlič, Žan Hliš, Aljaž Močnik, Žiga Čmer  Strašek ,  Jaša Vrečko, Luka Rezar
    • do tega tekmovanja se je ekipa uvrščala skozi naslednje kroge tekmovanj:
      • občinsko prvenstvo
      • kvalifikacije za področno prvenstvo
      • PF področno prvenstvo
      • F področno prvenstvo

 

Občinsko prvenstvo v rokometu ml. dečki – Ponikva, 9. 3. 2017

  • 2. mesto:
    • Gašper Pajk, Antonio Šakić, Jan Pavlič, Žan Hliš, Aleksander Koželj, Enej Bender, Kevin Sever, Alex Gajanić

 

Občinsko prvenstvo v košarki ml. dečki – Planina, 9. 2. 2017

  • 1. mesto:
    • Nejc Naprudnik, Gašper Pajk, Tilen Mulej, Antonio Šakić, Gregor Gazvoda, Rok Kunstič, Jan Pavlič, Žan Hliš, Aljaž Močnik, Žiga Čmer  Strašek ,  Jaša Vrečko, Luka Rezar

20170209_164258

 

Občinsko prvenstvo v rokometu st. dečki – Planina, 10. 11. 2016

  • 2. mesto:
    • Aljaž Hiti, Gal Ozebek, Žan Hliš, Nejc Rudež, Nejc Oset, Karlo Vodušek, Rok Brilej, Matic Trobec, David Vehovar, Oscar Kovačič

 

Državno prvenstvo v cestnem teku (Ljubljanski maraton) – Ljubljana, 29. 10. 2016

  • 12. mesto Neža Artnak 8. raz deklice (2km)

 

Občinsko prvenstvo v košarki st. dečki – Hruševec, 26. 10. 2016

  • 2. mesto:
    • Naprudnik Miha, Oset Nejc, Zgonc Lan, Naprudnik Nejc, Rudež Nejc, Leljak Nik, Vodušek Karlo, Ferlež Miha, Trunkl Ožbej, Leban Ambrož, Jezovšek Žak

 

Občinsko prvenstvo v krosu (jesensko) – Gorica pri Slivnici, 26. 9. 2016

  • 1. mesto:
    • Živa Ferlež, 5. raz
    • Jakob Cmok, 5. raz
    • Martin Artnak, 5. raz
    • Andraž Voga, 6. raz
    • Tajda Zalokar, 7. raz
  • 2. mesto:
    • Ana Ogrizek, 5. raz
    • Tilen Mulej, 6. raz
    • Tjaša Rovšnik, 7. raz
    • Jan Pavlič, 7. raz
    • Neža Artnak 8. raz
    • Blaž Pavlič 9. raz
  • 3. mesto
    • Domen Tisel, 8. raz
    • Lana Kolar, 9. raz
Share on Facebook