Uspehi šol. leto 2015 – 2016

Državno prvenstvo v judu – Koper, 8. 6. 2016

  • 5. mesto: Pia Pavletič (do 52kg)

 

Občinsko prvenstvo v  odbojki na mivki dečki – Dramlje, 6. 6. 2016

  • 1. mesto

20160606_103453

Finale področnega prvenstva v ATLETIKI za MALI in VELIKI ATLETSKI POKAL – Celje, 30. 5. 2016

  • 3. mesto:
    • Špela Ipšek – daljina MAP
  • 5. mesto:
    • Nik Golej – 60m VAP
    • Neja Ravnikar Zabukovšek – 300m VAP

 

Občinsko prvenstvo v ATLETSKEM TROBOJU za OŠ (5. raz in ml.) – Šentjur, 26. 5. 2016

  • 2. mesto:
    • EKIPNO dečki
  • 3. mesto:
    • Sara Trebovc
    • Nejc Naprudnik
    • EKIPNO deklice

 

Občinsko prvenstvo v ATLETIKI za MALI in VELIKI ATLETSKI POKAL – Šentjur, 6. 5. 2016

  • 1. mesto:
    • Mavrin Maja – vortex VAP
    • Golej Nik – 60m VAP
    • Pavlič Blaž – 300m VAP
    • 4 x 100m – Gračner Domen, Jelen Nejc, Brilej Rok, Golej Nik
    • Hauc Nini – 300m MAP
  • 2. mesto:
    • Ravnikar Zabukovšek Neja – 300m VAP
    • Artnak Ana – 1000m VAP
    • Vehovar Sara – daljina VAP
    • 4x100m – Špela Ipšek, Katarina Zupanc, Tamara Podgoršek Tomažin, Neja Ravnikar Zabukovšek
    • Jelen Nejc – višina VAP
    • Dren Živa – 60m MAP
    • Artnak Neža – 600m MAP
    • Koželj Aleksander – 300m MAP
    • Jakončič Ian – vortex MAP
  • 3. mesto
    • Zupanc Katarina – 60m VAP
    • Mavrin Eva – 300m VAP
    • Svetina Urša – 1000m VAP
    • Gradišnik Eva – vortex VAP
    • Gračner Domen – 300m VAP
    • Hiti Aljaž – vortex VAP
    • Rovšnik Tjaša – 600m MAP
    • Ipšek Špela – daljina MAP
    • Bender Anej – 60m MAP
    • Pavlič Jan – 600m MAP
    • Gajanić Alex – daljina MAP
    • Močnik Aljaž – višina MAP
štafeta 4x100m - PRVAKI

štafeta 4x100m – PRVAKI

 

Državno prvenstvo v krosu – Maribor, 21. 4. 2016

  • 11. mesto: Neja Ravnikar Zabukovšek (9. raz)
  • 12. mesto: Jan Pavlič (6. raz)
  • 19. mesto: Tilen Mulej (5. raz)
  • 2. mesto: Nej Dobovišek (2. razred promocijski tek)
  • 2. mesto : Živa Ferlež (3. razred promocijski tek)
  • 3. mesto: Martin Artnak (3. razred promocijski tek)
  • 9. mesto: ekipno 6. razred (Zalokar Tajda-28. mesto, Rovšnik Tjaša-34., Pavlič Jan-11., Koželj Aleksander-63.)
  • 11. mesto: ekipno 7. razred (Neža Artnak-27., Alja Gajšek-60., David Vehovar-44., Miha Naprudnik-70.)

 

Občinsko prvenstvo v krosu (spomladansko) – Gorica pri Slivnici, 12. 4. 2016

  • 1. mesto:
    • Tajda Zalokar, 6. raz
    • Blaž Pavlič 8. raz
    • Maja Polak 9. raz
    • EKIPNO DEKLICE
  • 2. mesto:
    • Andraž Voga 5. raz
    • Karlo Vodušek 8. raz
    • Neja Ravnikar Zabukovšek 9. raz
  • 3. mesto
    • Neža Artnak 7. raz
    • Jan Pavlič, 6. raz
    • Miha Naprudnik, 7. raz

20160412_141206

 

Državno prvenstvo Slovenije v športnem plezanju – Vojnik, 9. 4. 2016

  • 4. mesto Nik Golej
  • 9. mesto Lan Mastnak

 

Občinsko prvenstvo v mali odbojki ml. deklice – Hruševec, 9. 4. 2016

  • 3. mesto

 

Občinsko prvenstvo v mali odbojki ml. dečki – Ponikva, 4. 4. 2016

  • 1. mesto

20160404_143557

 

Občinsko prvenstvo v nogometu ml. dečki – Planina, 10. 3. 2016

  • 1. mesto

20160310_145126

Občinsko prvenstvo v košarki ml. dečki – Hruševec, 25. 1. 2016

  • 1. mesto

20160125_144050

 

Občinsko prvenstvo v odbojki st. dečki – Planina, 14. 12. 2015

  • 1. mesto

Občinsko prvenstvo v odbojki st. deklice – Hruševec, 4. 12. 2015

  • 1. mesto

Občinsko prvenstvo v rokometu st. dečki – Planina, 10. 11. 2015

  • 1. mesto

Državno prvenstvo v uličnem teku (Ljubljanski maraton) – Ljubljana, 24. 10. 2015

  • 4. mesto Maja Polak 9. razred deklice
  • 14. mesto Neja Ravnikar Zabukovšek 9. raz deklice
  • 16. mesto Neža Artnak 7. raz deklice
  • 18. mesto Sara Godler 8. raz deklice

Občinsko prvenstvo v košarki st. dečki – Hruševec, 22. 10. 2015

  • 2. mesto

Občinsko prvenstvo v krosu (jesensko) – Gorica pri Slivnici, 29. 9. 2015

  • 1. mesto:
    • Tilen Mulej 5. raz
    • Tajda Zalokar, 6. raz
    • Blaž Pavlič 8. raz
    • Maja Polak 9. raz
  • 2. mesto:
    • Jakob Čolovič 5. raz
    • Neža Artnak 7. raz
    • Eva Mavrin 8. raz
    • Neja Ravnikar Zabukovšek 9. raz
  • 3. mesto
    • Špela Ipšek 6. raz
    • Jan Pavlič, 6. raz
    • David Vehovar, 7. raz
    • Sara Godler 8. raz
    • Marcel Vodeb 9. raz

 

Občinsko prvenstvo v nogometu st. dečki – Planina, 23. 9. 2015

  • 1. mesto

 

Odprto prvenstvo OŠ v cestnem teku – Žalec, 19. 9. 2015

  • 1. mesto Martin Artnak  3. razred dečki
  • 5. mesto Neža Artnak  7. razred deklice
  • 2. mesto  Sara Godler  8. razred deklice
  • 4. mesto Ana Artnak 9. razred deklice
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ana, Sara, Martin, Neža

Share on Facebook