Uspehi šol. leto 2021 – 2022

Občinsko prvenstvo v ODBOJKI na mivki za dečke – Gorica pri Slivnici, 22. 6. 2022 

  • 2. mesto: Leban Filip, Dobovišek Nej, Markošek Ožbolt, Trobec Miha, Senica Nik.

 

Državno finale v ATLETIKI za MALI in VELIKI ATLETSKI POKAL – Maribor, 9. 6. 2022

  • 2. mesto:
    • Ogrizek Urška – 60m VAP…šolski rekord
  • 7. mesto:
    • Artnak Martin – 1000m VAP
  • 15. mesto:
    • 4x100m deklice VAP (Barič Eva, Žnidar Ana, Jager Lara, Ogrizek Ana)
  • 16. mesto:
    • 4x100m dečki VAP (Bohorč Matija, Čolović Luka, Kumer Gal, Dobovišek Nej

 

Področno finale v ATLETIKI za MALI in VELIKI ATLETSKI POKAL – Celje, 31. 5. 2022

  • 1. mesto:
    • Ogrizek Urška – 60m VAP…šolski rekord
    • Artnak Martin – 1000m VAP
    • Rozman Svit – daljina MAP
  • 2. mesto:
    • 4x100m dečki VAP (Bohorč Matija, Čolović Luka, Žerjav Tilen, Dobovišek Nej)
    • Filej Val – 1000m VAP
  • 4. mesto:
    • 4x100m deklice VAP (Barič Eva, Žnidar Ana, Jager Lara, Ogrizek Ana)
    • Janušič Tim – 300m MAP
  • 5. mesto
    • Močnik Layla

 

Medobčinsko prvenstvo v ATLETSKEM TROBOJU – Šentjur, 26. 5. 2022

  • 1. mesto:
    • Tinkara Gajšek
    • Tor Mauko Jug
    • EKIPNO DEKLICE (Tinkara Gajšek Lara Antolič, Žana Pajk, Eva Drobne)
    • EKIPNO DEČKI (Jug Mauko Tor, Bezenšek Založnik Maj, Perčič Matija, Mehtig Aljaž)
  • 2. mesto:
    • Maj Bezenšek, Založnik
    • Lara Antolič

 

Državno prvenstvo v judu – Ljubljana, 20. 5. 2022

  • 1. mesto: Tian Stojan (do 48kg)

 

Občinsko prvenstvo v ATLETIKI za MALI in VELIKI ATLETSKI POKAL – Šentjur, 5. 5. 2022

  • 1. mesto:
    • Ogrizek Urška – 60m VAP
    • Ogrizek Ana – 300m VAP
    • Spolenak Tjaša – vorteks VAP
    • 4x100m dečki VAP (Bohorč Matija, Čolovičć Luka, Kumer Gal, Dobovišek Nej)
    • 4x100m deklice VAP (Barič Eva, Žnidar Ana, Jager Lara, Ogrizek Ana)
    • Čolović Luka – 60m VAP
    • Kumer Gal – 300m VAP
    • Artnak Martin – 1000m VAP
    • Perčič Nina – daljina MAP
    • Močnik Leyla -višina MAP
    • Janušič Tim – 300m MAP
    • Rozman Svit – daljina MAP
  • 2. mesto:
    • Barič Eva – 60m VAP
    • Mrvar Katarina Štefanija – 300m VAP
    • Malgaj Karmen – višina VAP
    • Selič Anja – vorteks VAP
    • Zgonec Tina – krogla VAP
    • Žerjav Tilen – 60m VAP
    • Filej Val – 1000m VAP
    • Bohorč Matija – daljina VAP
    • Zidar Katarina – 600m MAP
    • Krč Urh – 300m MAP
  • 3. mesto
    • Gajšek Julija – 300m VAP
    • Vodišek Laura – 1000m VAP
    • Cvetko Neža – višina VAP
    • Stepišnik Vid – 300m VAP
    • Lakner Filip – 1000m VAP
    • Trobec Miha – višina VAP
    • Dobovišek Nej – vorteks VAP
    • Pirc Sven – krogla VAP
    • Drobne Eva – 300m MAP
    • Čmer Strašek Juš – 60m MAP
    • Perčič Matija – 600m MAP

 

Državno prvenstvo v krosu  – Medvode, 21 4. 2022

  • 1. mesto:
    • Lara Antolič, 5. raz
  • 2. mesto:
    • Martin Artnak, 9. raz
    • Val Filej, 8. raz
  • 7. mesto
    • VSEEKIPNO OŠ Franja Malgaja Šentjur  (Lara Antolič/1. mesto, Martin Artnak/2.  Val Filej/2., Eva Drobne/10., Ana Ogrizek/10., Metod Perčič/15., Zala Filej/24., Svit Rozman/41
  • 10. mesto:
    • Ana Ogrizek, 9. raz
    • Eva Drobne, 5. raz
  • 15. mesto
    • Matija Perčič, 5. raz

 

Občinsko prvenstvo v ODBOJKI za mlajše dečke – Hruševec, 31. 3. 2022 

  • 3. mesto: Čmer Strašek Juš, Janušič Tim, Kenda Vid, Kočevar Jon, Kumer Jan,  Lenart Blaž, Lesjak Gradič Tobija in Rozman Svit.

 

Državno  prvenstvo v smučanju (VELESLALOM) – Rogla, 22. 3. 2022

  • 1. mesto:
    • Jan Lujanac (nekategorizirani)

 

Področno  prvenstvo v smučanju (VELESLALOM) – Golte, 17. 2. 2022

  • 1. mesto:
    • Jan Lujanac (starejši učenci – nekategorizirani)
    • EKIPNO ml. učenci-ke; Isabella Žafran, Lili Čoklc, Ema Petrovič, Rožle Toman, Juš Čmer Strašek, Tit Jakopič Žolger
  • 2. mesto:
    • Rožle Toman (mlajši učenci – nekategorizirani)
  • 3. mesto:
    • Tim Lujanac mlajši učenci – kategorizirani)
  • 4. mesto:
    • EKIPNO st. učenci-ke; Ivana Bračun, Kaja Smole, Jan Lujanac, Luka Čolović, Martin Artnak
  • 5. mesto:
    • Isabella Žafran (mlajše deklice – nekategorizirani)
    • Juš Čmer Strašek (mlajši učenci – nekategorizirani

 

Občinsko prvenstvo v ODBOJKI za starejše dečke – Planina, 16. 2. 2022 

  • 2. mesto: Matija Bohorč, Luka Čolović, Nej Dobovišek, Gal Kumer, Luka Godler, Tin Jeršič

 

Občinsko prvenstvo v krosu (jesensko) – Šentjur, 29. 9. 2021 

  • 1. mesto:
    • Lara Antolič, 5. raz
    • Matija Perčič, 5. raz
    • Jan Kumer, 6. raz
    • Val Filej, 8. raz
    • Eva Barič, 8. raz
    • Martin Artnak, 9. raz
  • 2. mesto:
    • Zala Filej, 5. raz
    • Anju Franulič, 5. raz
    • Svit Rozman, 7. raz
    • Filip Lakner, 8. raz
    • Gal Kumer, 9. raz
  • 3. mesto
    • Ajda Mastnak, 5. raz
    • Tilen Žerjav, 9. raz
Share on Facebook