Uspehi šol. leto 2018 – 2019

Finale državnega prvenstva v atletiki za Veliki (VAP) in mali (MAP) atletski pokal – Žalec, 5. 6. 2019

  • 6. mesto:
    • Ogrizek Urška – 60m MAP
  • 8. mesto:
    • Modic Urban – višina VAP
  • 13. mesto:
    • Ogrizek Ana – 600m MAP
  • 17. mesto
    • Cmok Jakob – 600m MAP

 

Občinsko prvenstvo v ATLETSKEM TROBOJU za 5. razred in mlajše – Šentjur, 31. 5. 2019

  • 1. mesto:
    • Dobovišek Nej, dečki posamezno
    • OŠ FM Šentjur 1 dečki (Dobovišek Nej, Vid Vehovar, Jure Dren, Miha Trobec), EKIPNO dečki
    • OŠ FM Šentjur 1 deklice (Ema Mastnak, Eva Barič, Neža Gajšek, Neža Cvetko), EKIPNO deklice
  • 2. mesto:
    • Mastnak Ema, deklice posamezno
  • 3. mesto
    • Eva Barič, deklice posamezno

 

Finale področnega prvenstva v ATLETIKI za Veliki (VAP) in mali (MAP) atletski pokal – Celje, 20. 5. 2019

  • 1. mesto:
    • Modic Urban – višina VAP
    • Urška Ogrizek – 60m MAP
  • 2. mesto:
    • Ana Ogrizek – 600m MAP
    • Matija Lakner – 600m MAP
  • 3. mesto:
    • Gashi Altina – 1000m VAP
  • 4. mesto:
    • Sara Trebovc – daljina MAP
    • Martin Artnak – 300m MAP
    • Jakob Cmok – 600m MAP
  • 5. mesto:
    • OŠ Franja Malgaja Šentjur 1 – 4x100m VAP M (Voga Andraž, Modic Urban, Koželj Aleksander, Bender Enej)
    • OŠ Franja Malgaja Šentjur 1 – 4x100m VAP Ž (Ogrizek Urška, Trebovc Sara, Pečnik Ema, Dren Živa)
  • 6. mesto:
    • Gašper Pajk – krogla VAP

 

Občinsko prvenstvo v ATLETIKI za MALI in VELIKI ATLETSKI POKAL – Šentjur, 16. 5. 2019

  • 1. mesto:
    • Gashi Altina – 1000m VAP
    • OŠ Franja Malgaja 1; 4 x 100m – VAP Ž (Ogrizek Urška, Pečnik Ema, Trebovc Sara, Dren Živa)
    • Pavlič Jan – 300m VAP
    • Modic Urban – višina VAP
    • Pajk Gašper – krogla VAP
    • OŠ Franja Malgaja 1; 4 x 100m – VAP M (Voga Andraž, Modic Urban, Koželj Aleksander, Bender Enej)
    • Ogrizek Urška – 60m MAP
    • PečnikEma – 300m MAP
    • Ogrizek Ana – 600m MAP
    • Trebovc Sara – daljina MAP
    • Selič Anja – vortex MAP
    • Artnak Martin – 300m MAP
    • Lakner Matija – 600m MAP
    •  Senger Maj – daljina MAP
  • 2. mesto:
    • Kos Ula, višina VAP
    • Lovrek Nika, vorteks VAP
    • Bender Enej – 60m VAP
    • Voga Andraž – 300m VAP
    • OŠ Franja Malgaja 1; 4 x 100m – VAP M (Vrečko Jaša, Gajanič Aleks, Pavlič Jan, Vodeb Anže)
    • Trobec Tinkara – 300m MAP
    • Močnik Špela – 600m MAP
    • Dobovišek Nej – 60m MAP
    • Cmok Jakob – 600m MAP
  • 3. mesto
    • Rovšnik Tjaša – 300m VAP
    • Žerjav Tara – 1000m VAP
    •  Janušič Lana – daljina VAP
    • Kovče Ema – višina VAP
    • Šešerko Nika – krogla VAP
    • OŠ Franja Malgaja 2; 4 x 100m – VAP Ž (Rovšnik Tjaša, Trobec Tinkara, Verdenik Teja, Kovče Ema)
    • Žnidar Ana – višina MAP
    • Spolenak Tjaša – vortex MAP
    • Cmok Filip – 300m MAP
    • Strašek Tim – daljina MAP
    • Marguč Tai – višina MAP

Občinsko prvenstvo v nogometu mlajši deklice – Ponikva, 24. 4. 2019

1. mesto

Občinsko prvenstvo v nogometu mlajši dečki – Dramlje, 19. 4. 2019

1. mesto

 

Državno prvenstvo v športnem plezanju – Vojnik, 13. 4. 2019

  • 5. mesto:
    • Lan Mastnak, 9. raz, licencirani

 

Državno prvenstvo v krosu  – Velenje, 18. 4. 2019

  • 2. mesto:
    • Martin Artnak, 6. raz
    • EKIPA 6. razred (Martin Artnak, Ana Ogrizek, Gal Kumer, Špela Močnik)
  • 3. mesto:
    • Andraž Voga, 8. raz
    • EKIPA OŠ Franja Malgaja Šentjur  (Martin Artnak/2. mesto, Andraž Voga/3., Altina Gashi/9., Ana Ogrizek/9., Matija Lakner/12., Antonio Šakič/15., Jaša Vrečko/16., Nej Dobovišek/21.)
  • 8. mesto
    • EKIPA 5. razred (Nej Dobovišek, Val Filej, Ema Mastnak, Neža Gajšek)
    • EKIPA 8. razred (Andraž Voga, Altina Gashi, Antonio Šakič, Tara Žerjav)
  • 9. mesto:
    • Ana Ogrizek, 6. raz
    • Altina Gashi
  • 12. mesto
    • Matija Lakner, 7. raz
  • 15. mesto
    • Antonio Šakič, 8. raz
  • 16. mesto:
    • Jaša Vrečko, 8 raz

 

Občinsko prvenstvo v rokometu mlajši dečki – Ponikva, 7. 3. 2019

2. mesto:

EKIPA: Tin Jeršič, Tim Strašek, Jakob Cmok, Gal Kumer, Martin Artnak, Nace Basle, Matija Bohorč, Luka Čolović, Matic Tacer, Aljoša Rus, Maj Senger

 

Finale državno prvenstvo v smučanju (VELESLALOM) – Krvavec, 6. 3. 2019

  • 17. mesto:
    • Aleksander Koželj (nekategorizirani)

 

Področno  prvenstvo v smučanju (VELESLALOM) – Golte, 14. 2. 2019

  • 2. mesto:
    • EKIPNO ml. učenci-ke; Žan Pavčnik, Jakob Cmok, Nace Basle, Tinkara Trobec, Sara Trebovc, Ema Pečnik
    • Jan Lujanac (mlajši učenci – kategorizirani)
  • 3. mesto:
    • Anže Vodeb (starejši učenci – nekategorizirani)
  • 4. mesto:
    • Tinkara Trobec (mlajše učenke – nekategorizirane)
  • 5. mesto:
    • Žan Pavčnik (mlajši učenci – nekategorizirani)
    • Aleksander Koželj (starejši učenci – nekategorizirani

 

Občinsko prvenstvo v namiznem tenisu – Planina, 30. 1. 2019

  • 1. mesto:
    • Jakob Cmok, 7. raz
    •  Tajda Zalokar, 9. raz
  • 3. mesto
    • Katarina Mrvar, 6. raz
    • Aljoša Rus, 7. raz

 

Občinsko prvenstvo v odbojki – Ponikva, 29. 11. 2018

2. mesto:

EKIPA: Enej Bender, Anže Vodeb, Žan Hliš, Miha Jazbinšek, Aljaž Močnik, Jan Pavlič, Aleksander Koželj in Marko Tovornik

 

Prvenstvo Slovenije v cestnem teku – Ljubljana, 27. 10. 2018

  • 1. mesto:

URŠKA OGRIZEK

  • 1. mesto  (deklice 6. razred 2000m)

MARTIN ARTNAK

  • 1. mesto  (dečki 6. razred 2000m)

JAKOB CMOK

  • 6. mesto  (dečki 7. razred 2000m)

ANA OGRIZEK

  • 7. mesto (deklice 6. razred 2000m)

OŠ Franja Malgaja Šentjur EKIPNO 6. do 9. razred

  • 8. mesto EKIPNO za OŠ VSEEKIPNO 6- do 9. razred: Martin Artnak / 1. mesto, Urška Ogrizek /1., , Jakob Cmok /6., Ana Ogrizek / 7., Altina Gashi /28.,  Filip Cmok / 32.,, Matija Lakner /37., Aljaž Oprešnik/ 53.

 

Občinsko prvenstvo v košarki st. dečki – Hruševec, 18. 10. 2018

2. mesto:

Tilen Mulej, Gregor Gazvoda, Lev Kolar, Jan Pavlič, Urban Modic, Nejc Naprudnik, Jaša Vrečko, Žiga Čmer, Matic Kolar, Gašper Pajk, Luka Rezar in Rok Kunstič

Občinsko prvenstvo v krosu (jesensko) – Šentjur, 8. 10. 2018

  • 1. mesto:
    • Nej Dobovišek, 5. raz
    • Martin Artnak, 6. raz
    • Urška Ogrizek, 6. raz
    • Jakob Cmok, 7. raz
    • Ana Ogrizek, 7. raz
    •  Jaša Vrečko, 8. raz
    • Ula Kos, 8. raz
    •  Jan Pavlič, 9. raz
    • EKIPNO DEKLICE
    • EKIPNO DEČKI
  • 2. mesto:
    • Luka Godler, 6. raz
    • Andraž Voga, 8. raz
    • Ema Pečnik, 7. raz
    • Altina Gashi, 8. raz
  • 3. mesto
    • Ema Mastnak, 5. raz
    • Val Filej, 5. raz
    • Filip Cmok, 7. raz
    • Tilen Mulej, 8. raz

 

Občinsko prvenstvo v malem nogometu st. dečki – Šentjur, 19. 9. 2018

1. mesto:
Močnik Aljaž, Vodeb Anže, Alex Gajanić, Bender Anej, Koželj Aleksander, Gašper Pajk, Čolovič Jakob, Voga Andraž, Saramati Elvis

Share on Facebook