Uspehi šol. leto 2017 – 2018

Občinsko prvenstvo v malem nogometu ml. deklice – Loka pri Žusmu, 19. 4. 2018

  • 2. mesto

 

Občinsko prvenstvo v malem nogometu ml. dečki – Planina, 16. 4. 2018

  • 2. mesto

 

Državno prvenstvo v krosu  – Maribor, 19. 4. 2018

  • 2. mesto:
    • EKIPA 5. razred (Martin Artnak, Urška Ogrizek, Tinkara Trobec, Gal Kumer)
  • 3. mesto:
    • Martin Artnak, 5. raz
  • 4. mesto:
    • Urška Ogrizek, 5. raz
  • 11. mesto
    • Neža Artnak 9. raz
    • EKIPA OŠ Franja Malgaja Šentjur (Martin Artnak/3. mesto, Urška Ogrizek/4., Neža Artnak/11., Jakob Cmok/12, Tinkara Trobec/17., Ana Ogrizek/23, Jan Pavlič/30., Špela Ipšek/36.)
  • 12. mesto
    • Jakob Cmok 6. raz
  • 17. mesto:
    • Tinkara Trobec, 5. raz

 

Občinsko prvenstvo v krosu (spomladansko) – Gorica pri Slivnici, 10. 4. 2018

  • 1. mesto:
    • Martin Artnak, 5. raz
    • Urška Ogrizek, 5. raz
    • Jakob Cmok, 6. raz
    •  Jan Pavlič, 8. raz
    •  Špela Ipšek, 8. raz
    • Neža Artnak 9. raz
  • 2. mesto:
    • Ana Ogrizek 5. raz
    • Nej Dobovišek, 5. raz
  • 3. mesto
    • Tim Strašek 6. raz
    • Gal Kumer, 5. raz

 

Občinsko prvenstvo v mali odbojki ml. dečki – Planina, 26. 3. 2018

  • 2. mesto:
    • Matic Kolar, Jakob Čolović, Nejc Naprudnik, Antonio Šakić, Urban Modic, Luka Rezar, Žiga Čmer Strašek, Tilen Mulej  in Alen Selič.

 

Državno  prvenstvo v smučanju (VELESLALOM) – Krvavec, 20. 3. 2018

  • 9. mesto:
    • EKIPNO st. učenci-ke; Anže Vodeb, Miha Ferlež, Jakob Arlič, Lara Cerar, Enja Ocvirk

Področno  prvenstvo v rokometu mlajši dečki – Celje, 16. 3. 2018

  • 4. mesto:
    • Mišo Lev Kolar, Matic Kolar, Andraž Voga, Gregor Gazvoda, Jakob Čolović, Antonio Šakić, Urban Modic, Žiga Čmer Strašek.

 

Občinsko prvenstvo v rokometu ml. dečki – Planina, 6. 3. 2018

  • 1. mesto:
    • Mišo Lev Kolar, Matic Kolar, Andraž Voga, Gregor Gazvoda, Jakob Čolović, Antonio Šakić, Urban Modic, Luka Rezar, Žiga Čmer Strašek, Tilen Mulej, Jaša Vrečko, Rok Kunstič in Alen Selič.

Področno  prvenstvo v smučanju (VELESLALOM) – Golte, 15. 2. 2018

  • 2. mesto:
    • EKIPNO st. učenci-ke; Anže Vodeb, Miha Ferlež, Jakob Arlič, Tajda Zalokar, Lara Cerar, Enja Ocvirk
    • Jan Lujanac (mlajši učenci – kategorizirani)
  • 3. mesto:
    • Tajda Zalokar (starejše učenke – nekategorizirane)
  • 5. mesto:
    • Jakob Čolovič (mlajši učenci – nekategorizirani)

 

Občinsko prvenstvo v košarki ml. deklice – Hruševec, 29. 1. 2018

  • 1. mesto:
    • Berglez Leja, Fendra Pija, Golob Lorger Špela, Kukovičič Eva, Kos Ula, Kovče Ema, Maček Lavra, Ocvirk Zoja, Pečnik Ema, Selič Anja, Trobec Tinkara, Vojsk Nuša.

 

Področno  prvenstvo v odbojki st. dečki – Braslovče, 10. 1. 2018

  • 4. mesto:
    • Miha Naprudnik, Miha Ferlež, Aleks Gajanić, David Vehovar, Jan Pavlič, Ambrož Leban, Kevin Sever

 

Občinsko prvenstvo v namiznem tenisu – Planina, 4. 1. 2018

  • 1. mesto:
    • David Vehovar starejši učenci
    • Jakob Cmok mlajši dečki

 

Občinsko prvenstvo v odbojki st. dečki – Ponikva, 14. 12. 2017

  • 1. mesto:
    • Miha Naprudnik, Miha Ferlež, David Vehovar, Ambrož Leban, Gašper Pajk, Jan Pavlič, Alex Gajanić in Kevin Sever.

 

Področno  prvenstvo v rokometu st. dečki – Celje, 4. 12. 2017

  • 4. mesto:
    • Žan Hliš, Miha Naprudnik, Miha Ferlež, Blaž Hercog, David Vehovar, Ian Jakončič, Ambrož Leban

 

Občinsko prvenstvo v rokometu st. dečki – Ponikva, 9. 11. 2017

  • 1. mesto:
    • Žan Hliš, Miha Naprudnik, Miha Ferlež, Blaž Hercog, David Vehovar, Ian Jakončič, Ambrož Leban, Aleksander Koželj

 

Državno prvenstvo v uličnem teku (Ljubljanski maraton) – Ljubljana, 28. 10. 2017

  • 4. mesto Jakob Cmok 6. raz dečki (2km)

 

Občinsko prvenstvo v košarki st. dečki – Ponikva, 26. 10. 2017

  • 1. mesto:
    • Miha Naprudnik, Gašper Pajk, Tilen Mulej, Jan Pavlič, Žiga Čmer  Strašek ,  Jaša Vrečko, Miha Ferlež, Blaž Hercog, David Vehovar, Jakob Arlič, Ian Jakončič, Ambrož Leban

Občinsko prvenstvo v krosu (jesensko) – Šentjur, 9. 10. 2017

  • 1. mesto:
    • Martin Artnak, 5. raz
    • Urška Ogrizek, 5. raz
    • Jakob Cmok, 6. raz
    •  Tilen Mulej, 7. raz
    •  Jan Pavlič, 8. raz
    •  Tajda Zalokar, 8. raz
    • EKIPNO DEKLICE
    • EKIPNO DEČKI
  • 2. mesto:
    • Gal Kumer, 5.raz
    • Andraž Voga, 7. raz
    • Ula Kos, 7. raz
    • Špela Ipšek, 8. raz
    • Neža Artnak 9. raz
  • 3. mesto
    • Nej Dobovišek, 5. raz
    • Ema Pečnik, 6. raz
    • Miha Ferlež, 9. raz

 

Občinsko prvenstvo v malem nogometu- Šentjur, 29. 9. 2017

1. mesto:
Močnik Aljaž, Vodeb Anže, Alex Gajanić, Bender Anej, Koželj Aleksander, Biščan Denis, Veber Tilen, Veber Tim in Gašper Pajk

Share on Facebook