Celje, 31. 5. 2022 – Na finale področnega prvenstva v atletiki za OŠ se je uvrstilo 27 naših učencev in obe štafeti. Poleg slednjih jih je nastopilo 23. Tudi tokrat zelo uspešno, saj smo osvojili štiri posamične medalje ter drugo mesto štafete dečkov. Področni prvaki so postali z novim šolskim rekordom na 60m URŠKA OGRIZEK, na 1000m MARTIN ARTNAK ter v skoku v daljino SVIT ROZMAN. Srebrno medaljo je osvojil VAL FILEJ v teku na 1000m ter štafeta dečkov 4 x 100m (MATIJA BOHORČ, LUKA ČOLOVIČ, TILEN ŽERJAV, NEJ DOBOVIŠEK). Visoko a nehvaležno četrto mesto sta osvojila TIM JANUŠIČ in štafeta deklic 4x100m (EVA BARIČ, ANA ŽNIDAR, LARA JAGER, ANA OGRIZEK). Tudi ostali finalisti so z uvrstitvijo na to tekmovanje dosegli lep uspeh za našo šolo.