Prebold, 26. 11. 2019 – V športni dvorani osnovne šole Prebold je potekalo finale področnega prvenstva v košarki za starejše učence. Udeležile so se ga OŠ Rogaška, OŠ Prebold, 2. OŠ Celje in naša osnovna šola. V prvi tekmi smo se pomerili z učenci OŠ Rogaška in žal izgubili z 18 :12. V drugi tekmi smo se pomerili z OŠ Prebold za tretje mesto, ki še vodi na državno prvenstvo. Tekma je bila zelo napeta in kvalitetna. Dve tretjini tekme smo zaostajali, a fantje niso hoteli doživeti poraza in so z borbeno igro in z nepopustljivostjo v obrambi v zadnji tretjini naredili odločilno razliko in zmagali z 31:27.

S to zmago smo zasedli tretje mesto na področnem finalu in s tem uvrstitev na državno tekmovanje.