Šentjur, 4. 6. 2019 – Danes smo prejeli seznam naših učencev, ki so se uvrstili v finale državnega prvenstva v atletiki za OŠ  v katerega se uvrsti po 20 najboljših tekmovalcev v dolgih tekih, skokih in metih ter 24 v šprintih. Letos so finalisti postali: OGRIZEK URŠKA (60m MAP), ANA OGRIZEK (600m MAP), LAKNER MATIJA in JAKOB CMOK (oba 600m VAP) ter URBAN MODIC (višina VAP) to je skupaj 5 tekmovalcev kar je za našo šolo izjemen uspeh…toliko jih še nismo imeli. Finalno tekmovanje v atletiki je še toliko bolj cenjeno, saj gre za panogo (kraljico športa) kjer se na nivoju OŠ v Sloveniji pomerijo med sabo razen atletov tudi drugi športi in talenti, ki so lahko uspešni v posameznih atletskih disciplinah tudi zaradi svojih dobrih osnovnih motoričnih sposobnosti.
BRAVO NAŠI!

 

Share on Facebook