Hruševec, 28. 1. 2019 –  Učenci 6. in 7. razredov so nastopili na občinskem prvenstvu v košarki, ki je potekalo na Oš Hruševec. Poleg šole gostiteljice so na občinskem prvenstvu nastopili še učenci Oš Ponikva, Oš Slivnica in naše šole. V prvi tekmi smo se pomerili proti Oš Slivnica. Po borbeni  predstavi z veliko atraktivnih potez so z rezultatom 26:11 zmagali učenci naše šole in se uvrstili v finale občinskega prvenstva. V finalu so se pomerili proti Oš Hruševec. Kljub izenačeni prvi tretjini in zelo borbeni predstavi so bili učenci Oš Hruševec boljši in zasluženo osvojili naslov občinskih prvakov z rezultatom 38:18.

Učenci so osvojili 2. mesto in se uvrstili na področno prvenstvo.

Ekipa:  Matija Bohorč, Luka Godler, Martin Artnak, Aljoša Rus, Tim Strašek, Aljaž Žlof, Tilen Žerjav, Nace Basle, Miha Strašek, Gal Kumer, Tai Marguč in Marcel Korošec.

ČESTITAMO!

 

Share on Facebook