Celje, 23. maj 2018 – Na finalu področnega prvenstva (20 najboljših v celjski regiji po posameznih atletskih disciplinah) v atletiki za OŠ si je priborilo 16 naših učencev in štafeta…nastopilo jih je poleg slednje 14. Večina se je uvrstila v prvo polovico nastopajočih, med najboljše pa sta posegla Urban Modic v skoku v višino med mlajšimi dečki, ki je postal prvak in Neža Artnak z tretjim mestom v teku na 1000m med starejšimi deklicami. V finalni tek med najboljših osem v teku na 60m sta se uvrstila Špela Ipšek in Andraž Voga. Štafeta deklic je z letošnjim najboljšim rezultatom osvojila visoko ekipno 6. mesto v regiji, med 10 so se uvrstili še Urška Ogrizek / 8. mesto 600m MAP, Kosi Valentin / 9. mesto 300m MAP, Jakob Cmok / 600m MAP, Ema Pečnik / 10. 60m MAP in Ana Ogrizek /10. 600m MAP.